1-Г клас відвідав “Деліцію”

Нещодавно учні 1 – Г класу відвідали чудову фабрику «Деліція». Це казкове і чарівне місце. Цю чарівну казку діти відчули з перших хвилин перебування на фабриці. Солодкий запах ванілі зачарував наших діток. Їх зустріла інженер з охорони праці, яка ще раз наголосила на правилах техніки безпеки на підприємстві. А потім учні увійшли в казкову країну, де намальований на стіні замок здається справжнім і притягує до себе малечу.

А казка продовжувалася… І маленькі першокласники отримали справжній спецодяг, заховали волосся під прозорі шапочки, одягли халати та бахіли. Дітям показали увесь процес виготовлення печива. Цікаво було спостерігати, як машина дозує тісто, як швидко воно рухається до печі, випікається і перевертається. Потім на нього, ніби чарівні метелики на квіточку, потрапляє желе. А далі воно «купається» в шоколаді. Гостинні господарі запросили дітей на чаювання. Вони пригощали їх різними солодощами: пряниками, печивом, трубочками…

Під кінець екскурсії на дітей чекало ще одне диво: кожен із присутніх на згадку про дивовижну подорож у казкову та чарівну країну «Деліція» отримав смачний, солодкий подарунок!

Деліція