100 балів за знання металів

Хімія – наука, що відкриває дорогу у світ знань, нових можливостей та відкриттів. Щодня у школі на уроках хімії ми пізнаємо щось цікаве про світ та природу. Але найбільше запам’ятовуються знання, отримані чи повторені під час участі в  різних змаганнях. Тож у рамках декади біології, хімії, екології  учні 10-х класів стали активними учасниками командної гри під назвою «100 балів за знання металів».

Завдання її були пізнавальними, хоча і ґрунтувалися на наших шкільних знаннях. А от процес гри був цікавим, розважальним, веселим. Команди презентували себе та свої назви: 10-А «Сталеві хімічки», 10-Б «Без ГМО». Після представлення глядачі зрозуміли, що кожна команда  налаштована на перемогу. Уболівальники активно підтримували обидві команди. Для капітанів був окремий конкурс – “Металевий алфавіт” – потрібно було назвати якомога більше металів, що закінчуються на задану літеру. А далі у запальній боротьбі учасники вгадували слова, розгадували ребуси, брали участь у захоплюючій вікторині, щоразу змінюючи лідерство команд за загальними результатами.  Тож на подив і на щастя, в кінці перемогла дружба! Учні залишилися приємно вражені дійством і сподіваються на подальші подібні конкурси.

Анастасія Субачева, 10-А клас

Сто балів за знання металів