Учениця 9-А Ольга Цвілюк стала переможцем FLEX 2020

бббб

Учениця 9-А Ольга Цвілюк стала переможцем програми культурного обміну майбутніх лідерів FLEX 2020.

Кожного року найперспективніші представники молоді України мають можливість навчатися в американській школі і жити в сім’ї протягом одного навчального року безкоштовно. Учениця нашого НВК, Ольга Цвілюк, стала переможцем програми культурного обміну майбутніх лідерів FLEX 2020.

Ольга Цвілюк: «Хвилювання охопило мене, коли почула: «Вітаємо, ви стали фіналістом FLEX і наступний рік проведете в Америці»»

лллл

Вітаємо з перемогою!!! Пишаємось нашими учнями і вчителями та сподіваємося на подальші звершення.