2-В клас відвідав хлібозавод “Кулиничі”

Минулого тижня, учні 2-В класу разом із класним керівником, Таїсою Василівною, відвідали завод «Кулиничі».

Діти мали можливість побачити процес виробництва хліба, виробів із тіста. Протягом екскурсії учні відвідали виробництво «Кулиничі», дізналися про етапи виготовлення хліба. Учні мали можливість самостійно приготувати рогалики з джемом, а потім ними поласувати разом із чаєм. Поки рогалики, вироблені дітьми, випікалися у пічках, учні переглядати фільм про виробництво «Кулиничі» та замість поп-корну ласували свіжим хлібчиком.

Після перегляду фільму, діти їли свої рогалики з джемом, спілкувалися. Їм було весело.

Екскурсія була дуже пізнавальною та цікавою. Діти задоволені! 2-В клас радить усім відвідати виробництво «Кулиничі». Тому, що там цікаво, колоритно та смачно!

Кулиничі