Daily Archives: Червень 4, 2015

Останній дзвоник

29 травня у нашій школі відбулось традиційне свято останнього дзвоника. Молоді, квітучі та життєрадісні школярі святкували закінчення навчання. Незважаючи на погоду, настрій у всіх був піднесений – попереду канікули! Лише одинадцятикласники  були сумними, бо для них настала пора прощання зі школою, з дитинством. Школярів, батьків та учителів цього дня вітали мер міста Федорук А.П та начальник відділу освіти Бучанської міської ради Цимбал О.І. Багато вітань було присвячено випускникам школи. Особливо приємно було приймати вітання від першої вчительки та батьків випускників. В свою чергу  одинадцятикласники подякували вчителям за здобуті знання під час навчання. Першокласники привітали випускників, подарувавши їм невеличкі подарунки на згадку про школу.