Daily Archives: Вересень 21, 2015

Міжнародний день миру

Кожного року у всіх куточках Землі 21 вересня відзначають Міжнародний день миру. Для більшості людей планети Земля мир – це повсякденна реальність. На вулицях спокійно, діти ходять до школи. Там, де підвалини міцні, безцінний дар миру може ніким особливо і не помічатися. Для тих, хто увесь час жив у світі благополуччя, ці слова нічого не значать. Їм важко оцінити ту величезну роль Міжнародного дня миру, де розриваються снаряди під вікнами  будинків. Однак для дуже багатьох людей в сучасному світі цей дар – не більше, ніж казкова мрія. Привернути увагу до проблеми миру Землі – ось основна мета цього свята.

Мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання усіх українців, котре вони висловлюють вголос так згуртовано, як ніколи раніше. До відзначення цього свята щороку долучається і наша школа.  Учні 1-11-х  класів приєдналися до Всесвітньої акції «Голуб миру» під гаслом «Хай буде мир на всій Землі»,  прикріпивши паперові голуби на груди, аби показати наскільки важливими є мир, свобода, добро і повага. В класах проведені бесіди та години спілкування «Мир на планеті – щастя всім дітям». Відбулася виставка дитячих малюнків «Мир очима дітей». Бібліотекарями школи для учнів 3-4-х класів проведений інформаційний журнал “Міжнародний день миру”.

До спільної справи нести мир активно долучились і діти, і вчителі.

Міжнародний день миру

Семінар-практикум

17 вересня 2015 року на базі нашої школи був проведений міський семінар-практикум для практичних психологів, соціальних педагогів та заступників директорів навчальних закладів з виховної роботи на тему «Профілактика суїцидальної поведінки дітей та учнівської молоді». На семінарі виступили методист практичної психології, соціальної роботи та спеціальної педагогіки ММК Лисенко Н.Д, методист з охорони дитинства ММК Науменко В.В, практичний психолог ДНЗ № 1 Книшоїд Н.О, соціальний педагог ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Замана О.В.

Родзинкою семінару став виступ учнів 6-Г класу на чолі з класним керівником Павленко О.В. Діти із задоволенням брали активну участь у виховному заході «Планета толерантності». Учні обговорювали різні життєві ситуації та склали «Квітку толерантності», а для підвищення морального духу наших захисників створили оберіг. В кінці свята кожен з присутніх отримав «Голуба миру» в подарунок.

семінар-практикум

“Олімпійський тиждень”

В рамках Олімпійського тижня 9 вересня 2015 року  проведено загальноміський Олімпійський урок – Олімпійський пробіг по місту.