Daily Archives: Вересень 30, 2015

Звітно-виборча батьківська коференція

29 вересня в школі відбулася звітно-виборча батьківська конференція.
На порядку денному були питання:
– організації навчально-виховного процесу;
– нормативне забезпечення навчально-виховного процесу;
– соціально-педагогічний супровід дітей протягом року;
– медичне обслуговування учнів школи;
– звіт батьківського комітету про роботу в 2014/2015 навчальному році;
– звіт благодійної організації “Школа успіху” про матеріально-технічне забезпечення школи на новий навчальний рік.

Театральний сезон розпочато!

Цьогорічний театральний сезон розпочався для учнів 11-Б, 9-А та 8-А класів із відвідування Національної опери України імені Т.Г.Шевченка. 25 вересня наші школярі мали змогу познайомитися з безсмертним творінням геніального італійського композитора Дж.Верді – оперою “Аїда”. Драматичний сюжет із історії стародавнього Єгипту, у якому переплелися любов і ненависть, зрада і жертовність, вражаючі сценічні декорації та костюми, масштабні масові сцени та неперевершена музика не могли залишити нас байдужими! Зал аплодував стоячи. Бравіссімо, сеньйор Верді!..

Екскурсія до Бучанського парку

Минулих вихідних учні 1-Ж класу разом з батьками  та класним керівником Бондаренко Світланою Андріївною вирушили на екскурсію до Бучанського міського парку. Погода нас радувала своїми теплим та сонячним днем.  Хоча парк функціонує вже давно, деякі з нас були тут вперше. Ми  потрапили в осінню казку. Молодші школярі бігали, гралися та спілкувалися.

Ескурсія 2-Д класу до пожежної частини

23.09.2015 року учні 2-Д класу із задоволенням відвідали пожежну частину м. Буча. Дітей цікавило все: пожежні машини, форма пожежника, побут, розповідь пожежників. На подвір’ї школярів зустріли працівники пожежної частини.