Daily Archives: Жовтень 13, 2015

1-Ж клас відвідав пожежну частину

Є професії, про які ми  знаємо здебільшого з фільмів, телевізійних новин, сторінок книжок. Саме до такої категорії й належить небезпечна, важка, але дуже необхідна професія пожежника.

Як же насправді відбувається чергування пожежної бригади? Як швидко автомобіль дістається до потрібного місця? До якого поверху може дістати пожежна драбина? Як стати справжнім пожежником?

1-Ж клас відвідав “Історико-етнографічний музей “Українське село””

Осінь ще продовжує балувати наших школярів теплими сонячними днями. І саме цими погожими днями скористалися учні 1-Ж класу. Разом з класним керівником Бондаренко Світланою Андріївною діти відвідали етнографічний музей «Українське село».  Досить затишний церковно-етнографічний комплекс із цікавими спорудами та інтер’єром в українському національному стилі.