Daily Archives: Жовтень 15, 2015

Першокласники зустрілись з поліцейським

У п’ятницю, 9 жовтня, на зустріч із першокласниками 1-Б та 1-А класів завітала справжній поліцейський – лейтенант патрульної служби України Валерія Кулик. У рамках проведення в школі місячника з безпеки дорожнього руху вона розповіла діткам про правила безпечної поведінки на дорогах, про особливості роботи патрульної служби.

1-Б відвідав “Музей води”

Нещодавно учні 1-Б класу побували на змістовній екскурсії у одному із найвідвідуваніших закладів Києва – водно-інформаційному центрі “Музей води”. Центр розміщено у відновлених спорудах першого київського централізованого водогону: водонапірних баштах, побудованих у 19-му столітті та підземному резервуарі чистої води. Експозиція знайомить дітей з кругообігом води в природі, при цьому їй притаманні ознаки музею, технічної виставки та аквапарку.

Козацькі забави 2015

[Galleries 48 not found]