Daily Archives: Жовтень 16, 2015

День захисника України

Згідно з Указом президента України 14 жовтня, в день Покрови,вперше святкується День захисника України.
Свою боротьбу за незалежність українці вели протягом багатьох віків, тому особливу увагу надавали патріотичному настрою. У глибині душі кожного українця живе козак, який нічого не боїться і за рідну землю без роздумів віддасть своє життя. Ми – українці. І країна наша – Україна.
Напередодні свята учні 5-11-х класів брали участь в акції «Напиши лист воїну АТО»з подальшою урочистою передачею всіх листів 14 жовтня представникам волонтерських організацій. Учні 8-А класу на чолі з класним керівником Новиковою Н.В. організували та провели зустріч з воїнами 79-ї аеромобільної бригади: Чайкою П.М. та Ногіновим О.М.