Daily Archives: Листопад 1, 2015

Екскурсія до Національного музею “Чорнобиль”

На осінніх канікулах 9-Г клас відвідав Національний музей “Чорнобиль” міста Києва.

Екскурсія музеєм була переповнена емоціями цього великого горя України. Під час екскурсії учні розширили свої знання з історії, географії та хімії. Ніхто не лишився байдужим до цієї трагедії.

Екскурсія до “Майстерні Карамелі”

На осінніх канікулах 6-А клас відвідав“Майстерню Карамелі”. Під час екскурсії діти побували на майстер-класі з виготовлення карамелі (кавун) та мали можливість ознайомитися з технологією виробництва карамельок.
Спершу ми побачили як готову карамельну масу (100 °C), виливали на холодний гранітний стіл, і додали витяжки з фруктів для смаку та аромату. Аромат був неймовірний!!! Витягували карамельну масу на спеціальному гачку, щоб у неї потрапили пухирці повітря. На гарячому столі витягували карамельні трубочки.

Проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності

Статистика цифр свідчить, що кількість дітей, які загинули від власної необережності чи безпечності, зростає з кожним роком.

І основна причина такого катастрофічного стану справ – незнання правил особистої безпеки, невміння передбачити безпеку,  по можливості її уникнути, а при необхідності – діяти. Діти психологічно не готові до екстремальних ситуацій, не відчувають небезпеку і впевнені, що трагедія може статися з ким завгодно, окрім них.