Daily Archives: Листопад 25, 2015

План проведення акції “16 днів без насильства”

проведення   акції «16 днів без насильства»

в Бучанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4

з 25.11 по 10.12.2015 року

№ з/п Зміст заходів Термін виконання Клас Відповідальні за виконання
1. Виставка малюнків «Світ без насильства» протягом акції 9-11-і Денисова Н.В.
2. Заняття з елементами тренінгу «Скажемо «ні» насильству в шкільному колективі» протягом акції 9-і Скрипченко М.О.Замана О.В.
3. Година психолога за темою «Сім′я без насильства», «Не треба мовчати» протягом акції 1-4-і, 5-8-і Скрипченко М.О.Замана О.В.
4. Диспут «Проблеми батьків та дітей існують» 08.12.2015 9-А Денисова Н.В.
5. Інформаційно-профілактичний захід «Стоп насильству!» спільно із студентами Українського гуманітарного інституту 24.11.2015 8-9-і Замана О.В.
6. Анкетування учнів «Молодь і протиправна поведінка» протягом акції учні, вчителі Замана О.В.
7. Індивідуальне консультування учнів, батьків, вчителів протягом акції учні, батьки, вчителі Скрипченко М.О.Замана О.В.

Вітаємо

Вітаємо учителя математики Павленко Ольгу Вікторівну з перемогою в фінальному етапі  І (міського) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2016».

Бажаємо успіхів у обласному турі.