Daily Archives: Листопад 27, 2015

День пам`яті жертв Голодомору

Багатостраждальна історія нашого народу. Ми ніколи не повинні забувати чорних її сторінок. Майже кожне століття, як свідчать давні джерела, позначене голодними роками, наслідками епідемій, спустошливими війнами, чужоземними навалами. Жахливим злочином проти власного народу став штучний голод 1932-1933 років. Голод 1933 – не історична минувшина. Він живе у пам`яті очевидців, жагучим болем відгукується у їхніх скронях.

Проведення благодійного ярмарку в школі

24 та 26 листопада в нашій школі відбувся черговий, уже третій та відповідно четвертий за рахунком, благодійний ярмарок. До проведення заходу долучилися всі учні 3-6-х класів, вчителі та батьки. Учні у різний спосіб (хто віршами, хто частівками) запрошували до свого столу, рекламували товар, у який було вкладено часточку душі. Від такого різноманіття у гостей ярмарку мало не розбігались очі.