Daily Archives: Грудень 3, 2015

Україно-швейцарський проект “Розвиток громадянських компетентностей в Україні” в дії

У перший день зими, 1 грудня, Бучанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 радо зустрічала гостей: у рамках Україно-швейцарського проекту “Розвиток громадянських компетентностей в Україні” розпочалося навчання керівників загальноосвітніх навчальних закладів Приірпіння, а саме: міст Бучі, Ірпеня, Бородянського та Макарівського районів. Усього на навчання зареєструвалося 32 учасники.

Екскурсія до Водно-інформаційного центру м. Києва

З метою виховання почуття особистої відповідальності за все живе на Землі, формування бережливого ставлення до навколишнього середовища, розвитку екологічної компетенції учні 1-Ж класу разом з класним керівником Бондаренко С.А. відвідали Музей води (Водно-інформаційний центр). Головна мета Музею води – розповісти відвідувачам про гідросферу планети, про запаси води, якими володіє Україна, про те, які необоротні процеси викликає необдумана діяльність людини, і як вона впливає на екологію вцілому.

2016 рік

Кабінетом Міністрів України затверджено перелік святкових та неробочих днів на 2016 рік.