Daily Archives: Грудень 4, 2015

Вікторина «Пошуках податкових знань»

27 листопада 2015 р. учні 9-11 класів Бучанської ЗОШ І-ІІІ ст.№4 взяли участь у вікторині «Пошуки податкових знань», що проводилася у рамках засідання клубу «Податківець» кафедри податкової і митної справи. Даний захід був проведений в Атріумі ЦМЗ Національного університету державної податкової служби України з метою профорієнтації старшокласників, на якому наші учні вибороли почесне 3 місце, з чим їх і ватаємо.

«Обізнаний – значить захищений»

У рамках акції «16 днів без насильства» відбулися зустрічі з робітниками сфери медицини. 26.11.2015р. відбулася зустріч з лікарем психіатром-наркологом Бучанської поліклініки Голік М.Г., тема якої «Небезпечність наркоманії і токсиманії». Учні отримали корисну інформацію в межах свого віку, переглянули презентації.