Daily Archives: Січень 11, 2016

Про забезпечення гарячим харчуванням

Рішенням виконавчого комітету Бучанської міської ради від 30 грудня 2015 року № 525 з 11 січня буде організовано платне харчування в загальноосвітніх навчальних закладах. Вартість надання послуг з харчування одного учня на день в загальноосвітніх навчальних закладах складає 19,00 грн., з них  60% – батьківська плата, 40% – кошти місцевого бюджету.

У разі відмови внесення 60 % батьківської плати, харчування учнів за кошти місцевого бюджету не проводиться. При відмові від харчування, кошти міського бюджету батькам не виплачуються.
Учні 1 – 11 класів загальноосвітніх навальних закладів з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, діти з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних класах на 2016 рік забезпечуються безкоштовним харчуванням.
Учнів 1 – 4 класів з числа дітей-інвалідів, дітей, із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» на 2016 рік забезпечуються безкоштовним харчуванням.