Daily Archives: Січень 14, 2016

Профорієнтаційний захід «Запобігти! Врятувати! Зберегти!»

14 січня 2016 року в актовій залі школи відбувся профорієнтаційний захід для учнів 9-11-х класів «Запобігти! Врятувати! Зберегти!». Представники ДСНС України розповіли учням про  професію рятувальника.  Основні обов’язки рятувальника – рятувати людей під час проведення аварійно-рятувальних робіт, надавати першу медичну допомогу постраждалим у разі нещасних випадків та отруєння шкідливими речовинами, виконувати роботи з ліквідації аварій, наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, проводити розвідку, пошук постраждалих і первинну оцінку оперативної обстановки на місці надзвичайної ситуації, моніторинг навколишнього середовища у газонебезпечних місцях під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Увага!

Батьківські збори