Daily Archives: Лютий 8, 2016

Вечір зустрічі з випускниками школи

Щороку школа гостинно відчиняє двері, запрошуючи випускників у рідні стіни на вечір-зустріч.
Отож, 06 лютого випускники різних років повернулися у незабутні роки юності, першого кохання, перших світанків, перших успіхів. Щирими вітаннями та найкращими побажаннями школа зустріла своїх ювілярів-випускників 1986, 1991, 1996, 2001, 2006 років. На присутніх чекали конкурси, загадки, розваги та цікаві художні номери, виконані учнями школи.

Вітаємо зі святом!

Сьогодні, 8 лютого, ювілей у славного Вчителя. Людини, яка зробила дуже багато для нашої школи. Учнівський хор, учительський хор, ансамблі… Співала вся школа на чолі з директором Шевчуком М.П. Сподіваємося, що не тільки вчителі, а й учні та випускники пам’ятають славного педагога Мудряка Костянтина Феодосійовича, який зараз на заслуженому відпочинку.

Дорогий наш, Костянтине Феодосійовичу!

Педагогічний колектив Бучанської загальноосвітньої школи №4 щиро вітає Вас з 75-річчям! Бажаємо Вам міцного здоров’я, родинного тепла, наснаги у Вашій творчості, бо пісня і зараз разом з Вами! Ми Вас пам’ятаємо і любимо!!!

Як допомогти дитині адаптуватися після перерви в навчанні

Двотижневі незаплановані “канікули” додали нових переживань учням. Адже адаптація школяра до школи та навчання після канікул – це зовсім не його власна примха, а важливий психологічний факт, який потрібно прийняти батькам. Прийняти і постаратися зробити процес адаптації якомога швидшим і безболісним для улюбленого чада. Тож і після карантину варто пригадати, що робити, щоб зменшити навантаження на учня, як психологічне, так і фізичне.

Для цього психологи радять дотримуватися такої моделі поведінки з дитиною: