Daily Archives: Лютий 18, 2016

Допомога бійцям з Ірпінського військового госпіталю

SAM_5828

Коли країна переживає важкі часи та втрати, ніхто не повинен стояти осторонь. Зараз багато волонтерів  допомагають нашим солдатам, які знаходяться на сході України. Ми також хвилюємося за них.

Екскурсія до Музею грошей та Державної скарбниці Національного банку України

17 лютого учні 8-А класу відвідали з екскурсією Музей грошей та Державну скарбницю Національного банку України. Експозиція музею розповідає про грошовий обіг на українських землях з давніх часів до сьогоднішніх днів. Тут представлені примітивні форми грошей, античні, середньовічні монети, гроші Російської імперії, банкноти Української Народної Республіки, а також гроші радянського періоду і сучасної незалежної України. У Державні скарбниці нам довелося побачити зливки золота та срібла різної ваги, коштовне каміння, ювілейні монети банку, унікальну колекцію ювелірних виробів і державних нагород. Захоплення викликали й внутрішнє оздоблення інтер’єру, фасад будинку, в якому розміщено банк на вул.Інститутській, 9. Ця архітектурна споруда є однією з найкращих у Києві.

Екскурсія до Музею грошей та Державної скарбниці Національного банку України

Наші переможці

DSC_0333

14 лютого 2016 року в Білій Церкві відбувся ІV (всеукраїнський) етап Х Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. У Конкурсі взяли участь і наші учні, переможці обласного етапу,  Яцюк Єлизавета, учениця 4-А класу (учитель Піддубна Наталя Михайлівна), та Рудницька Аліна, учениця 9- А класу (учитель Рудницька Олена Анатоліївна).