Daily Archives: Лютий 20, 2016

День вшанування пам’яті героїв Майдану «Небесної Сотні»

Сьогодні, 19 лютого 2016 року, увесь український народ у скорботі схиляє низько голови перед пам’яттю людей різного віку, яких було вбито у мирний, цивілізований час ХХІ століття.

Люди, пам’ять яких ми вшановуємо сьогодні, засвідчили свою безмежну любов до своєї країни, свого народу. Вони підняли людей на боротьбу. Адже їхній вчинок – то велика жертовна любов.

Учні 1-11-х класів разом з вчителямиперед початком уроків заспівали Гімн України та хвилиною мовчання вшанували пам`ять героїв Майдану.

Декада іноземної мови

Під час декади іноземної мови  17 лютого в актовій залі школи №4 проведено конкурс знавців Великобританії . Учасники, а це команди 9 класів, активно давали відповіді на отримані завдання, виконували граматичні вправи, співали пісні відомих британських виконавців. За найбільшу активність, креативність  визначено переможця – це команда 9-В класу.