Daily Archives: Лютий 24, 2016

Міжнародний день рідної мови в стінах Бучанської ЗОШ І-ІІІ ст. №4

SAM_5870

21 лютого відзначався  Міжнародний день рідної мови.  Бібліотекою школи   з учнями 4 класів була проведена літературна гра «Я люблю Україну».  Команди школярів святково одягнені у вишиванки  отримували різноманітні завдання – скласти вірш на запропоновані слова, закінчити прислів’я, доповнити фразеологізми, дати відповіді на поставлені питання.

Засідання міської творчої групи вчителів початкових класів за педагогічною технологією “Росток”

DSC00689

Одвічні питання: як створити школу, в якій живе і править радість, в якій кожна хвилина дає учневі нове пізнання себе і світу? Як повинен працювати вчитель, щоб діти навчилися відчувати довкілля, зберігати яскраву уяву і віру в свої сили, щоб нове покоління росло творчим, вільним, відкритим? Відповіді на ці запитання може дати педагогічна технологія «Росток». Це цікава орієнтована на творчість та розвиток логічного мислення, але не зовсім стандартна система навчання. Одним із дидактичних принципів діяльнісної технології є принцип творчості: придбання учнями досвіду творчої діяльності.

23 лютого відбулося засідання міської творчої групи вчителів початкових класів за педагогічною технологією «Росток» з теми «Розвиток творчого мислення в учнів початкових класів на уроках навколишнього світу».

Домашнє завдання з інформатики для 9-А на 02.03.16 (Кожем’яко С.А.)

Опрацювати тест для самопідготовки. (виділити напівжирним шрифтом правильну відповідь).

Повторити види об’єктів баз даних, способи їх додавання, принцип роботи в режимі “конструктор” та “макет”. Підготувати два запитання про будь-який з об’єктів.

TEST-ACCESS.docx (360 downloads)

Домашнє завдання з інформатики, 6-Г, на 25.02.16 (Кожем’яко С.А.)

Повторити §20-22. Виконати практичне завдання 6, ст. 165. (Для тих, кого не було на уроці 22.02, у понеділок – завдання 4- завдання 6).

Файли, необхідні для виконання роботи:  Prysliv-ya.docx (402 downloads) Prykazky1.docx (529 downloads)