Daily Archives: Березень 11, 2016

Співпраця продовжується…

В рамках дослідно-експериментальної роботи Всеукраїнського рівня з теми «Розроблення методичної системи викладання природничо-математичних дисциплін на засадах компетентнісного підходу» учителі нашої школи співпрацюють з науковцями інституту педагогіки АПН України, апробують та впроваджують в навчання запропоновані ними методичні системи, здійснюють обмін ідеями “теорії з практикою”. Так, учителі біології Андрієвич Олена Василівна та Титов Олександр Ігорович впроваджують в життя напрацювання наукового співробітника відділу біології, хімії та фізики Інституту Педагогіки НАПН України Олександра Григоровича Козленка.

Бібліотечний урок творчості Івана Яковича Франка

В 2016 році відзначається 160 років від дня народження Івана Яковича Франка. Бібліотечний урок з, презентацією творчості українського письменника, поета, пройшов у 9 – А  класі. Бібліотекар Мельникович Л.В. розповіла учням про 15 маловідомих фактів із життя відомого українського поета, про те,  що львівяни   запропонували 2016 рік  визнати роком Івана Франка. Указом Президента України рекомендовано відзначати ювілейний рік І.Франка на різних рівнях.

Ми не забудемо тебе, Тарасе!

53h70_Taras_SHevchenko.Avtoportret_port-801x801

І мене в сем’ї великій,

В сем’ї вольній, новій,

Не забудьте пом’янути

Незлим тихим словом.

“Заповіт”

9 березня вся Україна святкувала 202 річницю з дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Ця подія не оминула і нашу школу. Учні 7-Б, 7-В, 6-В класів підготували пізавальну розповідь про генія нашого народу: лунали розповіді, вірші, цікавинки.

Також відбувся шкільний конкурс читців поезій Шевченка, де всі бажаючі могли розповісти будь-який вірш Тараса Григоровича та позмагатися за право представити школу на міському конкурсі, що відбудеться 11 березня о 14 годині в актовій залі нашої школи.