Daily Archives: Березень 28, 2016

Стародавні вулички та дворики Подолу

Стародавні вулички та дворики Подолу – одного з найцікавіших районів Києва – зберігають безліч таємниць. Пам’ятники та будівлі Подолу містять безліч спогадів та переказів давнини, які передавалися від покоління до покоління. Кожен камінь тут оповитий легендою, на кожному кроці – містична, або ж принаймні вельми цікава історія. Саме цими вуличками пройшлися школярі 3-А та 3-Д класів під час екскурсії до м. Києва 26 березня.

1-Г клас відвідав “Деліцію”

Нещодавно учні 1 – Г класу відвідали чудову фабрику «Деліція». Це казкове і чарівне місце. Цю чарівну казку діти відчули з перших хвилин перебування на фабриці. Солодкий запах ванілі зачарував наших діток. Їх зустріла інженер з охорони праці, яка ще раз наголосила на правилах техніки безпеки на підприємстві. А потім учні увійшли в казкову країну, де намальований на стіні замок здається справжнім і притягує до себе малечу.