Daily Archives: Квітень 12, 2016

День книги

Книжка вчить, як на світі жить. А хто багато читає, той багато знає –   під таким  девізом пройшов День книги. Найменших школярів, першокласників, посвятили у читачі і вручили їм пам’ятку поводження з книгою, а для усіх молодших школярів відбулося Свято книги з ляльковою виставою «Колобок».

Учні 4-Е класу відвідали зоопарк “XII місяців”

12 квітня учні 4-Е класу відвідали зоопарк “XII місяців”.  Варто побувати в зоопарку, щоб переконатися: тваринам тут добре і комфортно. Створені умови максимально відповідають їхньому життю в природі, гарантують безпеку і сите життя звірів.

Екскурсія до видавництва журналу “Пізнайко”

Нещодавно учні 3-е класу відвідали видавництво журналу “Пізнайко”.Під час еккскурсії школярі дізналися про те, хто приймає участь у створенні журналу та познайомилися з самим Пізнайком.