Daily Archives: Травень 4, 2016

Свято букваря

В 1 –Д класі пройшло Свято букваря. Діти співали, розповідали вірші, танцювали, справлялися з різними цікавими завданнями. Заступник директора Яблонська Лариса Броніславівна привітала учнів зі святом ,  побажала успіхів у подальшому навчанні, цікавого шкільного життя .

Тиждень цивільного захисту в школі

Протягом тижня з 25.04.2016 по 29.04.2016 року в школі проходив Тиждень знань безпеки життєдіяльності та цивільного захисту. Завданням цього тижня було поглибити поінформованість та знання учнів з життєво необхідними знаннями, вміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я, виховання здорового покоління зі сформованою культурою безпечної поведінки, із засвоєним алгоритмом дій в умовах конкретної надзвичайної ситуації. У рамках тижня учні 5-10-х класів підготували виставку стіннівок, за змістом пов’язаних з небезпеками сучасного життя людини, цікаві реферати.

Для воїнів з любов`ю

Напередодні Великодніх свят учні 5-11-х класів та їх батьки готували великодні кошики для воїнів, а саме: паски, писанки, печиво, сік, фрукти, солодощі, консерви, ковбасу, сир, каву, чай. Учні початкових класів виготовляли листівки, обереги, писали листи воїнам-визволителям, малювали малюнки. До свята Великодня надіслали вітання та пасхальні гостинці для випускника школи Сніжка Андрія, який зараз знаходиться в зоні АТО.