Daily Archives: Травень 24, 2016

4- Е клас побував у Пирогово

24 травня учні 4-Е класу відвідали найбільший за площею музей в Україні – головну етнографічну «скарбницю» нашої країни.  На  площі 150 га, розкинувся Музей народної архітектури та побуту – архітектурно-ландшафтний комплекс під відкритим небом, який розповідає про всі історико-етнографічні райони України.

День здоров`я у школі розпочато

Здоров’я – це  дар.  Його  треба  шанувати, не  витрачати, а  примножувати.  Людина,  яка  не  хворіє, почувається  впевнено, бо  вона   усвідомлює,  що керує своїм  здоров’ям, є  його господарем. Саме тому з  раннього дитинства треба дотримуватися здорового способу життя.

Свято дитинства

Свято дитинства — один з найбільш незвичайних і довгоочікуваних днів для всіх випускників школи.

Цей день дозволяє дорослим дітям, випускникам школи, відчути себе маленькими, без турбот і без клопоту. Сьогодні всі просто сяяли від щастя. Дівчата були неймовірно красивими. У всіх був чудовий настрій.