Daily Archives: Вересень 8, 2016

Екскурсія 2-А класу на фабрику ROSHEN

На початку вересня учні 2-А класу, на чолі з класним керівником Макаровою І.М., відвідали кондитерську фабрику ROSHEN.  Під час цієї захоплюючої екскурсії діти мали можливість на власні очі побачити процес виготовлення солодощів, роботу новітнього обладнання та професійну працю майстрів-кондитерів.

Зустріч з пожежниками

У школі відбулася зустріч учнів 8-А класу з працівниками пожежної частини. Рятувальна команда дуже цікаво, доступно та кваліфіковано провела роз’яснювальну роботу з учнями, нагадала школярам правила безпечної поведінки в побуті, а також особливу увагу звернули на безпечне поводження з вогнем.
Ця зустріч сприяла виробленню в учнів навичок і умінь грамотно й чітко діяти в різних надзвичайних ситуаціях  для захисту свого життя та здоров’я.

Зустріч з пожежниками

Фотозвіт дня здоров’я у 3-4-тих класах

Шаблон оформлення календарно-тематичного планування

Посилання для завантаження під переглядом