Daily Archives: Жовтень 7, 2016

Екскурсія 3-В класу до зоопарку «XII МІСЯЦІВ»

Екскурсії – це завжди нагода побачити щось нове та цікаве, можливість для однокласників провести час разом, але не в школі, за уроками.

А тому коли постало питання «Куди відправитися на екскурсію?», а погода за вікном скоріше нагадувала літо, аніж початок жовтня, і прозвучала пропозиція – зоопарк, рішення було прийнято одностайно та з великим захопленням. І наш клас вирішив скористатися нагодою та чудовою погодою, і поїхав у невеличку подорож – до нещодавно відкритого зоопарку «XII місяців» – зоопарку щасливих тварин, як вони люблять називати себе.

Навколо світу за 40 хвилин (Декада географії – 2016)

06.10.2016р.  учні 6-Г класу здійснили гру-мандрівку “Навколо світу за 40 хвилин”. Учні мандрували на двох кораблях “Дніпро” і “Колумбія”. Під час подорожі розгадували загадки та кросворди, “дрейфували”  біля берегів крижаних островів Ісландія та Гренландія, завітали до “туманного альбіону” (о. Великобританія) і екзотичного Мадагаскару. З закритими очима пригадали материки. І повеселилися біля “архіпелагу “Пантоміми””. Шестикласники були  кмітливі, жваві, дотепні та веселі. Мандрівка всім учасникам сподобалась і чекають наступної…