Daily Archives: Жовтень 13, 2016

День захисника України в нашій школі

Які асоціації виникають у вас при слові «захисник»? Для жителів школи № 4 – це сила, мудрість, героїзм, безпека та опора.  Якщо сказати одним словом – наші  чоловіки, наші вчителі. Саме на них тримається фундамент рідної школи, який є обрамленням закладу. І сьогодні, 13 жовтня, напередодні Для захисника України, весь педагогічний колектив, шкільне самоврядування та учні привітали найкращих чоловіків – працівників цього дому. Викладачі інформатики, фізкультури, трудового навчання, біології, працівники обслуговуючої праці та просто хороші люди стали гостями сьогоднішнього дійства.

День захисника Батьківщини у 2-А класі

У 2-А класі сьогодні свято. Ми вітали хлопчиків-козаків із Днем захисника Батьківщини. Юні козачата брали участь у конкурсах, де проявили силу. мужність, витримку і перевірку на чесність.
Серед команд “Силачі” і “Українці” перемогла дружба, а нагородою були подарунки.

Увага, конкурс «МАН-Юніор Ерудит»

Національний центр «Мала академія наук України» спільно з благодійною організацією «Благодійний фонд науки та освіти імені Григорія Сковороди» у листопаді-грудні 2016 року проводить Всеукраїнський інтерактивний конкурс «МАН-Юніор Ерудит». До участі в конкурсі запрошуються учні 5-11 класів.

Анкета “Розвиток соціальної згуртованості суб’єктів освітнього процесу”

Шановні учителі та батьки!
Пропонуємо Вам стати учасниками опитування з питань розвитку соціальної згуртованості суб’єктів освітнього процесу в рамках Всеукраїнського проекту «Розвиток соціальної згуртованості суб’єктів освітнього процесу». Проект започаткований Міністерством освіти і науки України (наказ МОН України від 05.08.2016 № 951) з метою налагодження реальної взаємодії між вчителями, учнями та батьками в кожній школі України. Просимо Вас уважно ознайомитись з анкетою та щиро відповідати на поставлені запитання. Щоб відповісти на питання анкети, перейдіть за посиланням: АНКЕТА