Daily Archives: Жовтень 14, 2016

Покрова в Переяслав- Хмельницькому

14 жовтня  учні 5-Б класу відвідали місто-музей Переяслав-Хмельницький. Екскурсійна програма була досить насиченою за, що велика подяка батьківському комітету.

Міський семінар-практикум бібліотекарів

13 жовтня загальноосвітня  І-ІІІ ст. школа №4 приймала гостей – бібліотекарів міста. В школі відбувся міський семінар-практикум  бібліотекарів. Тема  семінару актуальна для сучасної школи –«Використання  ІКТ в шкільній бібліотеці, як засіб оптимізації роботи шкільного бібліотекаря».

Свято до Дня українського козацтва «Хай живе козацька воля, хай живе козацький дух!»

Щорічно у актовій залі школи проходить свято до Дня українського козацтва. Темою цьогорічного свята було «Хай живе козацька воля, хай живе козацький дух!» для учнів 8-х класів. Підготувала його класний керівник 8-А класу Ситник Г.М. А розпочалося дійство з параду вишиванок. Учениці пишалися своїми вишиванками, серед різноманіття яких були і справжні раритети від бабусь-прабабусь. Під час заходу учні почули цікаву інформацію з історії козацтва, стали учасниками фотосесії.