Daily Archives: Жовтень 22, 2016

Навчально-тренувальні збори з техніки пішохідного туризму

Бучанська загальноосвітня школа №4 спільно з Бориспільським міським центром туризму та краєзнавства учнівської молоді створили навчально-тренувальні збори з техніки пішохідного туризму.

Тиждень безпеки у школі

На виконання наказу відділу освіти Бучанської міської ради від 31.08.2016 № 178-О «Про дотримання школою чинного законодавства України з питань безпеки життєдіяльності та з метою попередження нещасних випадків з працівниками, учнями та вихованцями під час навчально-виховного процесу, травмування та загибелі у побуті, з метою удосконалення теоретичних знань та практичних навичок педагогів з формування у дітей ціннісного ставлення до власного здоров’я та життя, поліпшення якості навчально-виховної роботи з питань особистої безпеки та захисту життя, у школі з 17.10 по 21.10.2016 року проводився Тиждень знань з основ безпеки  життєдіяльності.

Екскурсія до зоопарку “12 місяців” учнів 5-В, 5-Г,5-Д класів 18.10

Дорослих тут чекає маса вражень, а дітей – незабутні позитивні емоції.

18 жовтня учні 5-Г, 5-В та 5-Д класів разом з класними керівниками та батьками відвідали зоопарк “12 місяців”, що у с. Демидів. Усі залишились приємно вражені красої території та дружелюбністю тварин.