Daily Archives: Жовтень 24, 2016

Екскурсія учнів 6-Д та 6-Е класів до природничого музею.

Природничий музей.

В суботу 22 жовтня, перший день осінніх канікул, учні 6-Д та 6-Е класів відідали Національний науково- природничий музей в місті Києві. Учні з великою цікавістю «мандрували» довгими та широкими залами музею. Почалась екскурсія з геологічного відділу музею. Учні дізналися про внутрічшню будову Землі, про процеси, що відбуваються в надрах і на поверхні планети та про походження гірських порід, мінералів, корисних копалин.

Далі продовжилась екскурсія залами палеонтологічного відділу. Багато емоцій викликали рештки  вимерлих тварин, таких як мамонта, оленя, динотерія (предка слонів), морської корови, кита, кашалота та багатьох інших.

І закінчилась екскурсія в просторих залах зоологічного відділу. Велика кількість тварин – експонатів зібрана з усіх куточків нашої планети. Це і жителі полярних широт: пінгвіни та білі ведмеді, і представники тропічних та екваторіальних широт: льви, тигри, примати, страуси та інші. А також серед експозицій музею представники фауни помірних широт. Захоплювала дитячі погляди велика кількість діарам.

Емоції, що вирували під час відвідування музею неможливо передати словами. Тому учні шостих класів радять відвідати музей іншим учням школи і самим все побачити.

Педагогічна рада на тему: «Залежність успішності учнів від вибору моделей, методів, технологій»

Проаналізувати рівень успішності учнів, визначити фактори, від яких вона залежить, напрацювати шляхи її підвищення – мета педагогічної ради «Залежність успішності учнів від вибору моделей, методів, технологій».

Успішний вчитель – той, який бажає досягти успіху своїм учням. Успішність учнів залежить від багатьох факторів. І один з них – організація навчального процесу навчального закладу загалом, і вчителя зокрема.

План роботи Бучанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 на осінні канікули

prezentatsyya1