Daily Archives: Жовтень 25, 2016

Педагогічний консиліум “Адаптація учнів 5-х класів до навчання в середній ланці”

Сьогодні, 25 жовтня, у школі відбувся важливий методичний захід – консиліум щодо адаптації учнів до навчання у 5-х класах. Питання, що розглядалися – успішність учнів з різних предметів, наступність у навчанні, формування єдиних вимог до учнів, обсяг домашніх завдань, особливості роботи з обдарованими дітьми та дітьми, що відстають у навчанні.  Кожний присутній мав змогу висловити свою думку. До слова запрошувалися класні керівники, учителі початкових класів, які навчали дітей у 1-4-х класах, учителі-предметники. З аналізом психологічного клімату в класах та підсумками класно-узагальнюючого контролю виступила психолог школи Овчиннікова Зоя Олександрівна.

Інфест

25 жовтня 2016 року на базі Ірпінської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №12 з вивченням іноземних мов проведено обласний фестиваль «Інноваційна діяльність закладів освіти Київщини за науково-педагогічним проектом «Інтелект України».

Під час Фестивалю були представлені відкриті уроки, майстер-класи та педагогічні студії за проектом “Інтелект України”. У роботі Інфесту взяли участь учителі початкових класів , які працюють за проектом «Інтелект України», Самійленко Н.М., Осадча В.П., які на виставці «Кроки до успіху» представили колегам свої розробки навчальних занять за проектом.

Активні канікули учнів 8-Г класу

Дорослих тут чекає маса вражень,а дітей – незабутні позитивні емоції.

dsc03693 dsc03674 dsc03678 dsc03680