Daily Archives: Жовтень 26, 2016

4-Д клас відвідав “ROSHEN”

Під час проведення екскурсії кожна дитина змогла стати свідком насправді неймовірного чудового та захопливого дійства, яким являється процес виготовлення цукерок та солодощів.

Екскурсія 2-В класу до зоопарку “ХІІ місяців”

Нещодавно учні 2-В класу побували у зоопарку “ХІІ місяців”. Мандруючи зоопарком, школярі ближче познайомились з ягуаром Багірою та гепардом генералом Ернстом, з білим левом Людвігом та левицею Іваною, двогорбим верблюдом Льошею та пумою Паріс та багатьма іншими звірями.

Міський огляд-конкурс “Кращий кабінет початкових класів”

З метою створення належних умов для реалізації змісту навчальних програм відповідно до Державного стандарту початкової загальної середньої освіти, виявлення кращих навчальних кабінетів, стимулювання зростання професійної культури педагогів, удосконалення їх педагогічної майстерності 26 жовтня 2016 року був проведений міський огляд-конкурс «Кращий кабінет початкових класів загальноосвітнього навчального закладу».