Daily Archives: Жовтень 27, 2016

6-В відвідав Покровський парк в м. Ірпінь

dscf4727-1Тут ви можете побачити безліч скульптур казкових героїв, тварин. Відвідати парк рекомендуємо абсолютно всім: сім’ям з дітками (є дитячі майданчики), тим, хто любить спорт (є велика кількість тренажерів) і всім, хто бажає потрапити в казковий світ дерев’яних скульптур…

2-Є у зоопарку “ХІІ місяців”

Нещодавно учні 2-Є класу побували у чарівному заміському зоопарку “ХІІ місяців”. Школярі були вражені кількістю побачених тварин. А ще більшим сюрпризом для дітей було те, що в цьому зоопарку звірів можна годувати кормом, який вони полюбляють.

Місто-легенда – Кам’янець-Подільський

Загадкова  «Квітка на камені», місто-легенда, початок заснування якого загубився в тисячоліттях історії унікального острова в каньйоні р.Смотрич.

Збираючись в Кам’янець-Подільський, ми знали, що на нас  чекає зустріч зі старовинною фортецею і захоплююча екскурсія по місту. Але до таких неповторних  вражень ми  точно не були готові! Нас приємно здивували фортеці які чудово збереглися, старовинна архітектура міста,  краса каньйону!