Daily Archives: Листопад 4, 2016

Без минулого немає майбутнього

Без минулого немає майбутнього. Саме цей вислів найточніше передає кредо 11-х класів школи №4. Кожен учень, що вже стоїть на порозі дорослого життя знає про культурні та значущі цінності своєї країни. А тому разом з досвідченим та мудрим вчителем  Ситник Галиною Миколаївною 11-ті класи вирушили до Києва. Але не для того, щоб погуляти або відвідати кафе. Учні свідомо відвідали національний музей історії України у Другій світовій війні.

Свято Хеловіна

У ніч з 31 жовтня на 1 листопада весь світ святкує  Хеловін. Вважалося, що це був день, коли злі сили могли прийти у наш світ і наробити злого: домові стукають у вікна і двері, відьми літають на мітлі по небу, чорти всіх лякають. Саме тому і придумали гарбуз у середині зі свічкою, щоб їх відлякувати. Ще на пороги ставили їжу, щоб не злити нечисть. Потім це еволюційно перейшло в пригощання дітей цукерками.

До 73-річниці визволення Києва

6 листопада   Київщина  відзначала  73-річницю визволення від німецько-фашистських загарбників. Це свято зі сльозами на очах, вічна пам’ять воїнам, які полягли в боях за звільнення рідної землі від ворога. В бібліотеці ЗОШ №4 підготовлена виставка фотоматеріалів та літератури присвячена цій даті.

sam_8861 sam_8862

Знаємо – пам’ятаємо!

Сьогодні в учнів 5-Б класу відбувся урок на тему: «Знаємо і пам’ятаємо – це єдине, що ми можемо зробити для них», присвячений річниці визволення Київщини.
Битви за Дніпро та визволення Києва мали величезне військово-стратегічне, політичне, міжнародне, моральне значення. Був створений стратегічний плацдарм, який забезпечив звільнення всієї України, відкрив шлях для наступу радянських військ на Карпати та далі – у Європу. Це був потужний удар по фашистській Німеччині, який відіграв велику роль у наближенні Дня Перемоги.
Учні мали змогу побачити уривки з документальних і художніх фільмів про визволення Києва, а також прослухати спогади очевидців, у яких йдеться про перемогу над німецько-фашистськими загарбниками. Підготували тематичні вірші, малюнки та родинні спогади.
З кожним роком час усе далі й далі віддаляє нас від тієї доленосні події, але пам’ять про тих, хто, не шкодуючи свого життя, захищав нашу рідну землю, наше майбутнє, вічно житиме в серцях юних українців.