Daily Archives: Листопад 7, 2016

Змагання зі спортивного орієнтування в Гостомельському лісництві

6 листопада відбулися змагання зі спортивного орієнтування в Гостомельському лісництві.
Змагання відбувалися серед стг “Tur-м@нія” Бучанської ЗОШ №4. Було побудовано дві дистанції:
І-для молодшої групи (6-контрольних пунктів, довжина 3,6 км.)
ІІ-для середньої групи (11-контрольних пунктів, довжина 4,8 км.)
Також по результатам особисто-командної дистанції було відібрано кращих спортсменів, які будуть приймати участь у Відкритій першості КЦДЮТ зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді м. Києва 13.11.2016р. “Естафета покоління”.

Подорож учнів 7-Б класу до парку «Олександрія»

«Олександрія» – це один із найбільших парків Східної Європи. Тому ми вирішили відвідати його. Весь шлях до парку супроводжувався цікавими історіями від екскурсовода.

Приїхавши, ми побачили всю красу цього місця. Відчуття були надзвичайними. Найбільше сподобався «Китайський місток», який навіяний далекою історією і традиціями.

Учні 3-Г класу побували на хлібокомбінаті «Кулиничі»

А нам на місці не сидиться….Не пройшло і два місяці, як учні 3-Г класу побували на екскурсії на кондитерській фабриці «Рошен», як 4 листопада вирушають у село Крушинка на Васильківщині на хлібокомбінат «Кулиничі». Ця незабутня мандрівка в чарівний світ майстрів пекарської справи не залишила нікого байдужим!!! Адже учні не тільки побачили сучасне комп’ютеризоване виробництво хліба, а й були дегустаторами!

Завдання для 10-А классу

Завдання для роботи.