Daily Archives: Листопад 15, 2016

Учні 2-А та 6-А класу побували на козиній фермі

У суботу 12 листопада учні 2-А та 6-А класу побували на козиній фермі. Нас радо зустрів господар, Цвик Василь Вікторович, провів ескурсію фермою. Діти годували кізок з рук спеціальним кормом. Всім сподобалося приємне спілкування  з кізочками. А потім нас пригощали смачним молочком, йогуртами, кефіром і сирами.

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання

12 листопада на базі Бучанської загальноосвітньої школи І-ІІІ № 4 відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання для учнів 9 – 11 класів. Олімпіада складалася з двох турів: теоретичного та комплексної (практичної) роботи.
Теоретичний тур. Учасникам протягом 1год. було запропоновано дати відповіді на різні типи теоретичних завдань, що охоплюють основні види навчальної діяльності на уроках трудового навчання і технологій.