Daily Archives: Листопад 21, 2016

Вітання переможцям фестивалю шкільного футболу «Футбольні надії Київщини»

У п’ятницю, 18 листопада фінішував міський етап фестивалю шкільного футболу «Футбольні надії Київщини». Протягом трьох днів самі найменші спортсмени, учні 1-4 класів змагались між собою за право бути найкращими у цьому найпопулярнішому виді спорту у двох вікових групах: молодшій – 1-2, та старшій – 3-4 класи та у двох командних зонах. І тільки найкращі, наймайстерніші, найрезультативніші отримали право зіграти у фіналі.

prezentatsyya1

Тиждень безпеки дорожнього руху «Будь уважним на дорозі»

З метою посилення профілактичної та роз’яснювальної роботи, підвищення рівня культури поведінки дітей на дорогах, згідно плану з 14.11 по 18.11.2016 року в школі проведено Тиждень безпеки дорожнього руху.

Свято героїв «Закарбуємо в пам`яті назавжди славетні імена»

21 листопада українці відзначають одне із знакових свят в новітній історії України – День Гідності та Свободи. Це свято, що відзначається щороку на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).

План проведення декади музичного мистецтва та художньої культури

prezentatsyya1