Daily Archives: Грудень 1, 2016

2-Ж клас у планетарії

На днях ми дружньою компанією 2-Ж класу поринули у світ космосу, відвідавши Київський Планетарій. Нам розповіли багато чого цікавого, про що раніше не замислювався ніхто з другокласників …На куполі діаметром 23 метри нам продемонстрували зоряне небо, на якому – шість з половиню тисяч зірок! Захоплюючий та видовищний фільм про космос, подорож на Місяць і таємниці Всесвіту школярі запам’ятали як одне з найяскравіших вражень про красу та гармонію небесних тіл.

Звіт декади музичного мистецтва та художньої культури

З 21 по 30 грудня у нашій школі тривала декада музичного мистецтва та художньої культури. Цьогорічна декада відзначилася проведенням виховних заходів і тематичних виставок. Скільки всього цікавого розмістили вчителі та учні на предметному стенді «Калейдоскоп мистецтв»! Кросворди і загадки з інформацією про відомих композиторів і виконавців, музичні інструменти та найвідоміші вокальні та інструментальні твори (Новикова Н.В.). Початок декади був ознаменований відкриттям виставки стінних газет «У світі прекрасного», яку підготували учні 9-11 класів (Новикова Н.В., Щастна Т.В.).

День подяки

Англійською мовою назва свята – Thanksgiving Day. У перекладі воно звучить як «день, коли говорять спасибі».

Учні 8-Б класу перевтілились у пілігримів та індіанців і познайомили усіх з історією виникнення одного з найпопулярніших свят у США. Підготували захід із  цікавими  іграми та сценками, відгадували загадки, вирішували нестандартні завдання. Упродовж  свята  учні та вчителі мали змогу написати подяку та залишити її на Дереві подяки (Thanksgiving tree). Усім сподобалось частування ласощами з “Рогу достатку”. Свято об’єднало дітей та дорослих щирими та зворушливими листівками з подяками, творчим поривом, відчуттям духу свята.