Daily Archives: Грудень 2, 2016

Виставка малюнків «Світ без насильства»

У рамках Міжнародної акції «16 днів проти насильства» в школі організована виставка дитячих малюнків «Світ без насильства».

Завдання виставки – показати очима дітей контраст між гармонією та дисгармонією, пов’язаний з насильством, який існує в нашому суспільстві, привернути увагу громадськості до цієї проблеми та застерегти майбутнє покоління від небезпеки.

Лекція для дівчаток

02.12.2016  року для дівчаток 7-8-х класів було організовано зустріч з лікарем-гінекологом Бучанської міської поліклініки Ярмолінською Н.М.,  яка розповіла про важливість збереження жіночого здоров’я та особистої гігієни дівчат.

Тиждень пропаганди здорового способу життя

З метою пропаганди здорового способу життя серед дітей та молоді в стінах школи організовані тематичні виставки. Учні 7-8-х класів підготували плакати «Антиреклама алкоголю та тютюну»,  а учні 9-10-х класів – реферати на тему «Міфи і факти про ВІЛ. Ситуація ВІЛ/СНІДу в Україні».