Daily Archives: Грудень 6, 2016

1-Г клас відвідав хлібозавод «Кулиничі»

Ось і настав час нашим  першокласникам   відвідати першу шкільну екскурсію – на хлібозавод «Кулиничі».  Школярі з нетерпінням чекали цього дня, адже подорожувати зі шкільною родиною дуже цікаво. Як виявилось, чекали недарма, адже на хлібозаводі нас зустрів привітний екскурсовод, який відкрив нам усі таємниці виробництва.  Почалась подорож  хлібозаводом з того, що учні одягнули спеціальний одяг, аби крокувати залами, в яких народжується хліб.

Увага! Зміна розкладу дзвінків 09.12.2016 р.

tfytkicvhyo

Міські змагання зі стрільби з пневматичної зброї серед учнівської молоді міста

З нагоди Дня Збройних сил України у вівторок, 6 грудня відбулися міські змагання зі стрільби з пневматичної зброї серед учнівської молоді міста. Змагання проходили у приміщенні Бучанської ЗОШ I-III ст. №3.

Учні школи підтримують воїнів АТО

Події, що відбуваються зараз в Україні, викликали підйом патріотичних настроїв серед українців.  Саме патріотизм, громадянськість повинні об’єднати українців, зберегти те, що протягом століть було нашою метою, – незалежну державу.

Зворушлива зустріч в День Збройних Сил України

Сьогодні, в День Збройних Сил України, відбулась зустріч учнів 8-10-х класів і вчителів з військовим капеланом Кушнірчуком А.Ю.