Daily Archives: Січень 27, 2017

Запрошення!!!

зустріч 1 копия копия копия копия

«Голокост: знати і пам`ятати»

27 січня за рішенням Генеральної асамблеї ООН і Європейського парламенту визнано Міжнародним днем пам`яті Голокосту – найбільшим в історії злочином проти людяності.

Нашого цвіту по всьому світу

Під час проведення декади історії учні 9-В класу, які  протягом року вивчають курс «Світова слава українців», підготували презентації та цікаву інформацію на тему «Відомі українці за межами Батьківщини».

Історична вікторина “Стежками минулого”

Історія – скарбниця наших діянь,
 свідок минулого,
 приклад і повчання для сьогодення,
застереження для майбутнього.

М. Сервантес

Дійсно, важко переоцінити роль історичних знань для життя людини, адже саме досвід минулого сприяє формуванню свідомої особистості, яка здатна орієнтуватися в сучасних політичних та соціокультурних процесах. На сучасному етапі нагальною потребою є виховання у школярів активної громадянської позиції, рис патріотизму, релігійної та національної терпимості, що не можливо без поширення історичних знань.