Daily Archives: Лютий 1, 2017

Майстер-класи для всієї області

31 січня 2017 року відбулися майстер-класи Рудницької Олени Анатоліївни, учителя-методиста української мови і літератури Бучанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 із теми «Презентація ілюстративно-методичних матеріалів до уроків із формування літературної компетенції школярів» та учителя-методиста зарубіжної літератури Ковалик І.М. «Діяльнісний метод на уроках зарубіжної літератури як ефективний засіб формування  ключових компетенцій учнів»  .

Батьківські збори майбутніх першокласників

28 січня в Бучанській загальноосвітній школі  І-ІІІ ступенів №4 відбулися  збори для батьків майбутніх першокласників, де директор школи Літкевич Алла Миколаївна розповіла присутнім про умови вступу до загальноосвітнього навчального закладу, про важливість співпраці та порозуміння між батьками учнів та вчителями та ознайомила присутніх з проектами, що діють на базі нашої школи.