Daily Archives: Лютий 8, 2017

Учні школи – воїнам АТО

Доброта сердець учнів четвертої школи не знає меж. Розпочавши ще минулого тижня проводити ярмарки, діти, батьки, вчителі не зупиняють свою благодійну акцію.

Акція «Збір пластикових кришечок»

У школі протягом І семестру було організовано збір кришечок від пластикових пляшок. Учні, вчителі та батьки активно долучилися до акції. А сьогодні зібрані кришечки були відвезені до Ірпінського військового госпіталю. Волонтери здадуть їх на переробку, і вже отримані за це кошти спрямують на допомогу бійцям (закуплять протези).

Дякуємо всім небайдужим, хто долучився до акції.

Профорієнтаційна робота

Настає час учням 9-х класів визначатися з планами на майбутнє – навчатися у 10-11-х класах чи здобувати професію у вищих навчальних закладах І-ІІ рівня акредитації. Профорієнтаційну роботу з учнями 8-11-х класів та їх батьками в нашій школі здійснює соціальний педагог Замана Ольга Василівна. Якщо ви бажаєте отримати допомогу у виборі майбутньої професії, звертайтеся! А також, можете ознайомитися з детальнішою інформацією в розділі сайту Інформація – Для учнів – Профорієнтація.