Daily Archives: Лютий 13, 2017

Обласні змагання з пішохідного туризму

Минулі вихідні були насичені. А саме відбувались дводенні обласні змагання з пішохідного туризму в закритих приміщеннях. Вся спортивна програма відбувалася в нашій школі.
Головним організатором заходу був КЗ КОР Центр творчості дітей та юнацтва Київщини, відділ спортивного туризму і краєзнавства.

Міські змагання зі шкільного волейболу серед дівчат

Нещодавно відбулися міські змагання зі шкільного волейболу серед дівчат 6-7 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Змагання проводилися протягом двох днів. В перший день команди змагались у півфінальних іграх де наша команда впевнено переграла своїх опонентів та вийшла до фіналу.
На жаль, у фіналі ми поступилися ЗОШ №3, але зайняли заслужене друге місце.
Хочеться подякувати нашим ученицям за гарну гру. Далі ще буде.

Поїздка 5-а класу до планетарію

Ми з вами живемо в гігантській зоряній системі – Галактиці, яка об’єднує сотні мільярдів зірок, серед яких і наше Сонце. Але наша Галактика – це ще не увесь Всесвіт. За найдальшими її зорями знаходяться інші галактики. Ми дізнались про еволюцію навколишнього світу, яка триває вже не один мільярд років і триватиме й далі. Поїздка до планетарію була дуже захопливою!