Daily Archives: Лютий 16, 2017

Благодійний ярмарок «Ми разом!»

15 лютого 2017 року у школі відбувся благодійний ярмарок «Ми разом!», спрямований на підтримку військовослужбовців, що несуть службу в зоні АТО. Долучилися до ярмарку учні 5-6-х класів (ІІ зміна).

Незважаючи на великий асортимент випічки в магазинах, батьки разом з дітьми залюбки долучились до проведення доброчинного заходу та власноруч приготували безліч домашніх ласощів.

Проінформовані – значить озброєні!

Відповідно до плану роботи школи та з метою підвищення рівня інформаційно-просвітницької, роз’яснювальної роботи серед батьків 16.02.2017 року в школі були проведені батьківські збори. Головним завданням директора Алли Миколаївни було інформування щодо поширення у соціальних мережах груп, які спонукають дітей до самогубства та відстеження в усіх гаджетах дій їхніх дітей.

Профорієнтація – це корисно і цікаво!

16.02.2017 року в нашій школі відбулася зустріч старшокласників з представниками університету фіскальної служби України. Учням була надана інформація про спеціальності та умови вступу. Найбільше дітей зацікавили такі спеціальності: «Право», «Міжнародні економічні відносини» та «Комп’ютерні науки». Також учні школи отримали буклети з детальною інформацією про факультети та були запрошені на День відкритих дверей, який відбудеться 25 лютого 2017 року.

1-Г клас відвідав “Експериментаніум”

15 лютого учні 1 -Г класу відвідали Музей популярної науки і техніки “Експериментаніум”. Завдяки інтерактивним експонатам музею кожен школярик зміг відчути себе справжнім дослідником, «доторкнутися» до науки. Тут власноруч будують мости без жодного цвяха, спостерігають зародження торнадо, зазирають у нескінченність, створюють блискавку, змушують літати магніт і здійснюють чимало нових відкриттів. Хочеш перевірити електропровідність різних предметів, запустити хмаринку під самісіньку стелю, намалювати хитромудрий візерунок за допомогою маятника? Може, мрієш посидіти за кермом справжньої пожежної машини, «розібрати» макет людини «на запчастини»