Daily Archives: Березень 1, 2017

Педагогічна рада “Проблеми формування мотивації навчальної діяльності школярів за сучасних умов”

Відповідно до річного плану роботи школи на 2016-2017 н.р. була проведена педагогічна рада з теми «Проблеми формування мотивації навчальної діяльності школярів за сучасних умов».

Кожен вчитель хоче, щоб його учні з інтересом та бажанням займалися в школі. В цьому зацікавлені також батьки учнів. У зв’язку з поширенням проблеми мотивації учнів до навчання в педагогіці з’явилося поняття мотиваційного вакууму. Мотиваційний вакуум є своєрідною мотиваційною кризою, яка викликана зміною соціальної ситуації розвитку та зміною змісту внутрішньої позиції учня, й виражається в невизначеному, хитливому відношенні до навчання.

Благодійний ярмарок у школі

У перший день весни у школі був проведений благодійний ярмарок для допомоги у лікуванні воїнів з Ірпінського військового госпіталю.

Поїздка учнів 8-А класу до театру імені І.Я. Франка

Нещодавно учні 8-А класу з класним керівником Ситник Г.М. відвідали театр  імені І.Я. Франка. Дивились комедійну виставу «Шельменко-денщик». Це було перше знайомство з академічним театром. Сподобалось все: атмосфера, яка панувала в театрі, внутрішнє убранство театру, а особливо – гра акторів.

Ця поїздка сприяла духовному зростанню та згуртуванню класу. Враження – незабутні!