Daily Archives: Березень 7, 2017

Свято весни, краси та ніжності

Хай навкруги цвіте бузок,

Та небо буде ясним,

І щоб життя було в жінок

Щасливим і прекрасним.

Аби завжди в душі у вас

Горів вогонь кохання,

І хай у цей весняний час

Здійсняться всі бажання!

Святковий концерт від учнів 5-Г класу

З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня. Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою.

Захоплююча екскурсія на хлібзавод «Кулиничі»

Напередодні 8 Березня учні 3-Є класу на чолі з класним керівником Калініченко Н.В. відвідали хлібзавод «Кулиничі».

Змагання Кубку України серед юнаків з пішохідного туризму

В Полтаві пройшли змагання Кубку України серед юнаків з пішохідного туризму в закритих приміщеннях, відкриті змагання Полтавської області. Змагання проводяться вдруге та вже набули неабиякої популярності – до Полтави прибули 18 команд з 11 регіонів України, 121 учасник. (До 2015 року ці змагання проводилися щорічно в Донецьку.) Варто відзначити, що серед учасників виявилося більше дівчат – 61 – аніж хлопців – 60.