Daily Archives: Березень 14, 2017

Чарівний світ поезії Ліни Костенко

«Щастя треба – на всякий випадок,

Сили треба – на цілий вік».

Сьогодні учні 11-х та 10-х класів відчинили двері в дивовижний, яскравий світ художнього слова видатної української поетеси Ліни Василівни Костенко. Цього року поетесі виповниться 87 років, нею пишається весь народ України, цілий світ, бо вона є спадкоємцем кращих традицій своєї нації. Її геній, незважаючи на всі негаразди, гоніння й замовчування, залишається могутнім олімпом сучасної поетичної думки.

Музей Новин очима учнів 8-Г класу

Учні 8-Г класу відвідали музей Новин. Дізналися, як створюються новини, як змінюється життя героїв, а також познайомилися з внутрішнім світом телепередач. Було представлено більш як  100 унікальних експонатів новітньої історії України. Учні 8-Г класу спробували себе в ролі телеведучих і репортерів , юних фізиків і природознавців.